Opinie absolwentów z Niemiec

erasmus plus logo

Wszystko jest jak najbardziej w porządku. 🙂 Praca przebiega dobrze, współpracownicy są optymistyczni i mili. Pracuję głównie z P. Reinerem, który zajmuje się dostawą towarów i naprawą  sprzętu elektronicznego na terenie okolic miasta Schmalkalden. Dzięki tej pracy mogę oglądać bardzo ładny krajobraz tej części Niemiec. W wolnym czasie wraz z Sylwkiem robimy zakupy, przyrządzamy coś do jedzenia i wykonujemy inne codzienne proste czynności. Wczoraj byliśmy nawet na grillu u szefowej Sylwka, przez co poznaliśmy kolejnych interesujących ludzi.

Krystian

U nas wszystko w porządku. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu z salonem, kuchnią, łazienką i korytarzem (…) Moja szefowa jest bardzo miła. Zaprosiła nawet mnie i Krystiana na grilla w następny weekend 😉 (…) Potrafię obsługiwać bez problemów kasę, ponieważ wiem dla jakich towarów wybierać jaką podkategorię i VAT.

Sylwek

Mieszkam w klinice ok. 10 min. drogi od hotelu. W pokoju jestem jednak sama. Pracuję jako pokojówka. Jest w porządku, nie jest lekko, ale też nie super ciężko. (…) W pracy jest kilku Polaków, z którymi na szczęście chociaż w pracy mogę sobie porozmawiać. (…)

Ola